O mnie

Zawsze chciałam pracować z ludźmi – dlatego zostałam psychologiem.

Od zawsze otoczona byłam dziećmi – dlatego w swojej pracy zawodowej skupiłam się przede wszystkim na specyfice rozwoju dzieci i młodzieży, na ich problemach i zarazem możliwych formach pomocy.

Posiadam wieloletnie doświadczenie nabyte w pracy na stanowisku psychologa w szkole, w świetlicach socjoterapeutycznych oraz gabinecie psychoterapeutycznym.

Prowadziłam również liczne spotkania indywidualne i warsztaty dla rodziców i nauczycieli.

Mam dużą wiedzę psychologiczną i doświadczenie zdobywane na licznych kursach i szkoleniach oraz naturalny dar plastycznego dostosowywania się do prowadzonej grupy - od przedszkolaków po dorosłych – rodziców czy nauczycieli. W swojej pracy zawsze kieruję się indywidualnym dobrem człowieka – Małego lub Dużego – oferując nie tylko rzetelną wiedzę i pomoc, ale także dużą dawkę ciepła, empatii i zrozumienia.

Prywatnie jestem żoną i matką trójki tryskających energią dzieciaków, z którymi uwielbiam jeżdzić na wyprawy rowerowe, uprawiać sporty i turystykę górską. W wolnych chwilach z pasją przesadzałabym kwiatki w ogrodzie i czytała na hamaku, ale... na razie pozostaje to w sferze marzeń, z powodu braku wolnych chwil...

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą
– jestem otwarta na współpracę oraz na nowe pomysły i projekty.

Ewa Potoczak-Łoś

Obrazek

Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz studiów podyplomowych w zakresie terapii pedagogicznej.

Jeszcze w trakcie studiów ukończyłam kurs kwalifikacyjny w zakresie nauczania psychologii i edukacji zdrowotnej zorganizowany przez Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej.

Ukończyłam także Studium Terapii Dzieci i Młodzieży w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii we Wrocławiu oraz Kurs Podstawowy i Zaawansowany Terapii Systemowej przy WTTS Poznań.

Stale podnoszę swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych szkoleniach i warsztatach.

Obecnie jestem w trakcie szkolenia do uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty i Doradcy Systemowego.

Strona internetowa firmy Centrum Rozwoju Małego i Dużego Człowieka "Humanae"